Turniej Stowarzyszeń w Plażowej Piłce Nożnej - Zalew w Brzózie KrólewskiejStowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska ma zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich miłośników sportu i dobrej zabawy na Turniej Piłki Nożnej Plażowej, który odbędzie się 12 lipca (sobota) na boisku sportowym przy zalewie w Brzózie Królewskiej.

UWAGA - Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych turniej odbędzie się zgodnie z planem!

W rozgrywkach wezmą udział członkowie stowarzyszeń działających na terenie gminy Leżajsk: Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Wierzawice, Stowarzyszenia Rozwoju i Pomocy Wsi Stare Miasto.

Ciekawie zapowiada się również mecz o tytuł Honorowego Gospodarza Zalewu, który rozegrany zostanie między pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury a mieszkańcami domków wypoczynkowych.

Organizatorzy zapraszają nie tylko do oglądania i kibicowania, chociaż doping mieszkańców na pewno przyczyni się do zwycięstwa gospodarzy, ale również do włączenia się do wspólnej zabawy. Przewidziany jest bowiem „Rodzinny turniej siatkówki plażowej", w którym mogą uczestniczyć drużyny składające się z par (rodzice lub rodzic i dziecko – rejestracja drużyn w dniu turnieju). Mamy nadzieję, że integracja rodzinna i pokoleniowa znajdzie wielu zwolenników, a aktywny wypoczynek w miłej atmosferze dostarczy niezapomnianych wrażeń. Chętnych do udziału w rozgrywkach prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa o godzinie 12:30.

Bawmy się wspólnie, propagując zdrowy styl życia - rekreację sportową i pogodę ducha. Liczymy na udział młodszych i starszych mieszkańców Brzózy Królewskiej. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych gości.

HARMONOGRAM ROZGRYWEK:
12:30 – Rozpoczęcie turnieju, przywitanie gości, losowanie pary dla „meczu otwarcia", kompletowanie drużyn uczestniczących w „Rodzinnym turnieju siatkówki plażowej",
13:00 – Mecz otwarcia turnieju – Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska vs wylosowana drużyna,
13:30 – 17:00 – Równocześnie z turniejem w piłce plażowej odbędzie się „Rodzinny turniej siatkówki plażowej",
13:45 – Drugi mecz Stowarzyszeń,
14:30 – Mecz pracownicy GOK vs Mieszkańcy domków wypoczynkowych,
15:15 – 17:30 – Pozostałe mecze Stowarzyszeń,
17:45 – Wybranie zawodnika meczu,
18:00 – Wręczenie nagród.

Turniej Stowarzyszeń w Plażowej Piłce Nożnej - Zalew w Brzózie Królewskiej